Klimentská 1246/1, 110 00 Praha 1, 4. patro

Tel: +420-224 810 979, Fax: +420-224 812 045
e-mail: info@srg.cz

 


River Diamond
Ve spolupráci s panem Borensteinem a Immoconsult Group, se dále podílíme na projektu výstavby 230 luxusních bytů, které jsou součástí většího komplexu River City. Skvělá poloha v centru Prahy na břehu Vltavy, skýtající jedinečný pohled na město, množství okolní zeleně i nedalekých sportovních zařízení (haly pro fitness, tenis, plavecké bazény aj.) činí z tohoto místa nové exklusivní městské centrum, první svého druhu v Praze. Dokončení stavby je plánováno na konec léta 2006.

bližší informace o projektu bližší informace o projektu bližší informace o projektu více o projektu

 

Daramis Management a Star Group


Nad vltavským údolím
Ungelt Partners, společně s panem Omri Sivorem a společností Star Group připravuje projekt na výstavbu 100 bytů v Praze 6-Suchdole. Projekt, zasazený do překrásné scenérie v blízkosti přírodní rezervace nabídne moderní a přitom cenově dostupné bydlení v nádherném prostředí mimo dosah ruchu velkoměsta. Dokončení výstavby je plánován na konec jara 2006. Projekt je již z více než 80% prodán.

bližší informace o projektu více o projektu


River Lofts
Znovu ve spolupráci s p. Omri Suivorem a Star Group se Ungelt Partners podílí na výstavbě rezidenčního komplexu s více jak 130 byty, situovaného do atraktivní, rychle se rozvíjející oblasti okolo holešovického přístavu. Tento projekt, jenž nabídne jak netradiční výhledy na řeku, tak blízkost centra Prahy a vysoký standard bydlení, je plánován k dokončení v polovině roku 2007.

webové stránky Real Estate Karlin Group